
Modell LV Fra Lucky Miner gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 3 TH/s for et strømforbruk på 50W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.16 |
| Elektrisitet | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Overskudd | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.63 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50w±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Produsent | Lucky Miner |
| Modell | LV |
| Også kjent som | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Utgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 109 x 99 x 45mm |
| Vekt | 370g |
| Støynivå | 38db |
| Kraft | 50w |
| Grensesnitt | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |